KURUMSAL

İşletmemiz  uzun yıllardan itibaren ahşap parke sektöründe faaliyet  göstermektedir.  1975 yılında Ankara’da ahşap parke uygulaması ile sektöre başlayan işletmemiz 1986 yılında Karadeniz Parke adıyla Eskişehir’de kurulan ilk ahşap parke firmalarından birisi olmuştur.

Günümüze kadar bu sektörde başarılı bir şekilde gelen firmamız Eskişehir başta olmak üzere çevre illerde de yıllarca kalifiye usta ve ekipmanlarıyla başarılı bir şekilde birçok projelere imza atmıştır.

Ahşap zemin kaplamacılığında farklı çözümler üreterek bu alanda kendini sürekli yenileyen işletmemiz, tüm resmi kurumlarla iş birliği içerisinde olup bu alanda çözüm ortaklığını üstlenmiştir. 2006 yılında Hedef İnşaat adı altında genişleyerek yapı-inşaat sektöründe Eskişehir ilinde çeşitli semtlerdeki bitirmiş olduğu projelerle de  yapı-inşaat sektöründe kendini kanıtlamıştır.

Firmamız mesleki  deneyimlerin birikimi ve yeni kuşağın vizyonu  neticesinde ahşap spor salonu zemin kaplamasına ilave olarak 2012 yılından itibaren HedefSpor adıyla , başta spor zemin sistemleri olmak üzere profesyonel olarak diğer tüm zemin kaplamaları alanlarında kendini geliştirmiş ve sürekli yenilemeye devam etmektedir.

HedefSpor  olarak ; Gençlik ve Spor Bakanlığı ,Yatırım İzleme-Koordinasyon Başkanlığı,İl Özel İdaresi,Üniversitelerin ve  Belediyeler’ in açmış olduğu kamu ihalelerindeki  tüm zemin sistemlerindeki teknik şartnamelere,mesleki birikimi, tecrübeleri,teknik personeli ve teknik ekipmanları ile en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Eskişehir Web Tasarım